Judo kroužek

• Chcete, aby se Vaše dítě naučilo bezpečně padat, koordinovat své tělo, zvládat emoce, vést kontaktní souboj a smysluplně trávilo volný čas? Pak neváhejte a přihlaste jej na kroužek juda.
  • Pomocí průpravných cvičení, gymnastiky, úpolových her a judistických technik rozvíjíme zdravým způsobem sportovní, výchovnou i vzdělávací složku juda.
  • Sejdeme se pod vedením zkušeného trenéra každou středu od 14.00 hodin ve školní tělocvičně ZŠ 1. KŠPA, Pernerova 29/383, Praha 8. Kroužek je přístupný i pro žáky ostatních základních škol. Poplatek je 2500,- Kč za pololetí.

Kroužek Juda

Pohybové hry

Pro 1. třídu ZŠ od 8. října každý čtvrtek v tělocvičně školy od 15.00 do 16.00 hodin.

Kroužek je zaměřen na rozvoj všestranných pohybových schopností dítěte, jako je atletika, míčové hry a další pohybové aktivity pro rozvoj pohybové motoriky, soutěžní hry…

Bližší informace pro rodiče v sekretariátu školy, mailem praha@1kspa.cz.